Запрошуємо студентів на навчання з питань публічного управління

Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів спільно з Міжрегіональним управлінням НАДС у місті Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях запрошує студентів випускних курсів та магістратури внз Чернігова та області до участі у семінарі «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи».

Його мета – ознайомити молодь із системою органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні; специфікою роботи державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, його правовим забезпеченням; галузевими складовими державного управління (освіта, медицина, спорт, культура, економіка, аграрна сфера та ін.); навичками самопрезентації; показати можливості, які надає публічна служба для самореалізації молодої особистості.

Навчання проходитиме з 18 по 29 березня. Під час першого тижня учасники ознайомляться з тенденціями розвитку системи державного управління в Україні, зокрема – реформою місцевого самоврядування, реформуванням державної служби та місцевого самоврядування; напрямками бюджетної, гуманітарної та соціальної політики в державі. Вони матимуть нагоду поспілкуватися з керівниками місцевих органів влади та фахівців у галузі публічного управління.

Другий тиждень передбачає стажування в органах влади, під час якого молоді люди зможуть не лише побачити їхню роботу «зсередини», а й спробувати себе в якості службовців. Також передбачене відвідання  Національного агентства України з питань державної служби, Верховної Ради України, ознайомлення із законотворчою діяльністю під час зустрічей з представниками її комітетів.

Організаційна зустріч відбудеться 2019 року о 15 годині за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 43, конференц-зал (третій поверх). Бажаючих пройти навчання просимо зареєструватися до 18 лютого 2019 р. за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd3xmdYYycivKnzUsisFqbi-XoJcK6wHa3ZS2M3Rwc-GL6d1A/viewform?usp=sf_link

Просимо поширити інформацію серед старост та кураторів груп.

За додатковою інформацією звертатися:

Казіміров Дмитро, тел. 0937416292, E-mail: dvk_dm@ukr.net