Організація роботи виконкому ради об’єднаної територіальної громади, планування та діловодство

про це йшлося на виїзному семінарі-тренінгу, який провів Центр підвищення кваліфікації кадрів для працівників виконавчого комітету ради об’єднаної територіальної громади, старост, депутатів Сновської міської ради.

 У відкритті та роботі семінару-тренінгу взяв участь керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Сновської міської ради Кравець Руслан Вікторович, який у вступному слові акцентував, що ефективність діяльності органів місцевого самоврядування беззаперечно залежить від публічних службовців, на яких покладено як виконання завдань і функцій держави й місцевого самоврядування, так і безпосереднє впровадження реформ, а також відмітив актуальність теми семінару, адже організаційне забезпечення діяльності ради та виконкому – це встановлення та виконання певних дій і заходів, які передбачені законодавством, для ефективного функціонування ради, виконкому та її органів.

Під час семінару, актуальними для посадовців були питання, що стосувалися організації діяльності виконавчого комітету  ради: структури виконавчого органу ради; регламенту та планування роботи органу місцевого самоврядування; підготовки та проведення засідань виконкому та сесій;  роботи постійних депутатських комісій. Про це йшлося у виступі Негоди Олександри Іванівни – заступника начальника організаційного відділу виконавчого апарату обласної ради.

Про основні завдання та організацію роботи з організаційно-розпорядчими документами в органах місцевого самоврядування розповів Підгайний Петро Михайлович – заступник директора Центру, магістр державної служби.

      Час оприлюднення: 31 січня 2019 року.
Виконавець: Підгайний П.М.
конт. тел.: (0462) 676 052