Організація соціального захисту населення в об’єднаній територіальній громаді

 Питання соціального населення та надання соціальних послуг обговорювалися під час семінару «Організація соціального захисту населення та надання соціальних послуг в об’єднаній територіальній громаді. Соціальний діалог», що проходив в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів  з 30 по 31 січня 2019 р. Участь у навчанні взяли спеціалісти з питань соціального захисту в об’єднаній територіальній громаді.

 Висвітлювалися особливості соціально-правового захисту дітей в об’єднаній територіальній громаді; форми соціального захисту осіб з інвалідністю та учасників антитерористичної операції; порядок призначення державних допомог; перебіг реалізації державної політики з питань соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 Увага присутніх зверталася на соціальне партнерство як основу соціального діалогу, вирішення конфліктних ситуацій у трудових колективах; організацію соціальної роботи та державні стандарти соціальних послуг та систему надання пільг окремим категоріям громадян.

Час оприлюднення: 31 січня 2019 р.

Виконавець: Казіміров Д.

конт. тел.: (0462) 676 052