Новації законодавства у сфері житлово-комунального господарства та їх практичне застосування

 Як управляти багатоквартирним житловим будинком, зробити його енергоощадним, залучити для цього необхідні ресурси та інші питання житлово-комунальної сфери йдеться під час семінару «Новації законодавства у сфері житлово-комунального господарства та їх практичне застосування», який проводиться в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 19 – 20 лютого 2019 р. Участь у семінарі беруть начальники відділів, відповідальні за роботу житлово-комунального господарства апаратів виконкомів рад об’єднаних територіальних громад, міст обласного значення та районних державних адміністрацій.

 Висвітлюються особливості здійснення управління багатоквартирним будинком; новели порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на комунальні послуги та організаційно-фінансовий механізм реалізації проектів з енергозбереження в житлово-комунальному господарстві. Також розглядатимуться  особливості укладення і виконання договорів оренди комунального майна; питання пожежної безпеки багатоквартирних житлових будинків та поводження з твердими побутовими відходами.

 Практична складова семінару охоплюватиме досвід застосування альтернативних джерел енергії в бюджетних будівлях та оптимізації схем теплопостачання; створення ОСББ та їх діяльність з утримання будинків та прибудинкової території; впровадження Програми підтримки населення щодо впровадження енергоефективних заходів; енергоефективність та енергоаудит житлових будівель. Зокрема, слухачі дізнаються про проект HOUSES, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується ПРООН в Україні – «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень».

 Час оприлюднення: 19 лютого 2019 р.

Виконавець: Казіміров Д.

конт. тел.: (0462) 676 052