Практичні аспекти застосування земельного законодавства України

    Про зміни в земельному законодавстві, що вступили в силу з 1 січня 2019 р.; порядок поводження із землями, що переходять з колективної в комунальну власність, господарськими дворами та іншими несільськогосподарськими угіддями йшлося під час виїзного семінару «Зміни в земельному законодавстві України», проведеного Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів на базі Бобровицької міської ради 11 червня.

   Участь у відкритті взяли міський голова Тетяна Ковчежнюк та секретар виконкому Наталія Сонець. Серед присутніх – працівники апарату виконкому ради об’єднаної територіальної громади, старости та депутати ради.

    Під час семінару висвітлювалися питання щодо встановлення  прав власності громадян на землю; оренди земель як складової розвитку земельних відносин та соціального захисту селян. Увага слухачів зверталася на  грошову оцінку земель населених пунктів та методику нормативної грошової оцінки земель. Проводив навчання Ігор Пузан – начальник управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

 

Час оприлюднення: 12 червня 2019 р.

Виконавець: Казіміров Д.

конт. тел.: (0462) 676 052