Управління персоналом в органах державної виконавчої влади

  За програмою постійно діючого семінару в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів розпочалося навчання начальників відділів (завідувачів секторів) управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій, на яких покладено обов’язки щодо здійснення кадрової роботи.

  Під час першого заняття, що проходило 19 червня, учасники семінару ознайомилися з низкою актуальних питань  щодо проходження державної служби (проведення конкурсів, перевірок, присвоєння рангів державних службовців, обчислення стажу роботи, встановлення надбавок та заохочень).

   Увага присутніх зверталася на основні принципи функціонування системи професійного навчання державних службовців; особливості представлення до нагородження державними нагородами України, відзнаками  Кабінету Міністрів України та обласної державної адміністрації. Під час практичних занять мова йшла про організацію роботи з документами в органах виконавчої влади та основні зміни в новій редакції “Українського правопису» (2019).

  Час оприлюднення: 19 червня 2019 року
Виконавець: Казіміров Д.В.
конт. тел.: (0462) 676 052