Як залучати інвестиції до громади?

  Про інвестиційну привабливість громади як необхідну умову залучення інвестицій, інструменти залучення фінансових ресурсів та пошук потенційних інвесторів говоримо на семінарі “Як громада може залучати інвестиції та працювати з інвестором“. Захід проводить Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для працівників виконавчих апаратів районних рад, апаратів виконкомів рад об’єднаних територіальних громад, міст обласного значення, голів сільських рад 25 – 26 червня 2019 р.

  Учасники семінару отримають практичні настанови щодо  аналізу інвестиційного клімату громади та розробки її інвестиційного паспорту. Водночас висвітлюватиметься інформація, що стане в нагоді представникам малого та середнього підприємництва, які працюють на території громад. Мова йтиме про бізнес-планування для малого і середнього підприємства як фактор місцевого економічного розвитку та складання бізнес-плану малого підприємства. Увага присутніх звертатиметься й на стратегічну екологічну оцінку документів державного планування.

 

Час оприлюднення: 25 червня 2019 року
Виконавець: Казіміров Д.
конт. тел.: (0462) 676 052

Як працює захист прав споживачів

  Саме про це йшлося під час семінару “Механізми реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів”, проведеного Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 25 червня 2019 р. До участі запрошувалися працівники виконкомів рад об’єднаних територіальних громад, голів сільських та селищних рад.

 Увага присутніх зверталася на загальні положення у сфері захисту прав споживачів торгівлі, робіт та послуг; основні підходи та специфіку метрологічного нагляду, а також особливості державного ринкового нагляду. Розглядалися особливості законодавства про рекламу, норми антитютюнового та пробірного законодавства.

   Окрім цього, учасники обговорення мали нагоду дізнатися про діючі в регіоні установи та програми підтримки місцевих товаровиробників, стимулювання та популяризації виробників якісної продукції. Водночас висвітлювалися можливості для підтримки малого та середнього бізнесу в області.

    Час оприлюднення: 25 червня 2019 року
Виконавець: Казіміров Д.
конт. тел.: (0462) 676 052