Дисциплінарна відповідальність державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Врегулювання конфлікту інтересів

Якими будуть принципи, умови та особливості проходження служби в органах місцевого самоврядування після зміни законодавства? Яким є зараз і буде в майбутньому правовий статус посадових осіб місцевого самоврядування? Як зміняться умови оплати праці посадовців? Коли виникає конфлікт інтересів та як його врегульовувати? Отримати відповіді на ці та інші питання працівникам апарату виконкому та депутати ради Гончарівської об’єднаної територіальної громади допомагали Галайко Ірина Анатоліївна – в.о. начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях та Вересоцький Іван Валерійович – головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату Чернігівської облдержадміністрації.

Під час тренінгу «Дисциплінарна відповідальність державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Врегулювання конфлікту інтересів», який відбувся у Гончарівській селищній раді 13 вересня 2019 року, учасники також розглядали питання, пов’язані з дисциплінарною відповідальністю службовців і антикорупційним законодавством. Слухачі ознайомились із практичними аспектами застосування нормативно-правових актів, що регулюють питання притягнення до дисциплінарної, адміністративно та кримінальної відповідальності державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

Час оприлюднення: 13 вересня 2019 р.

Виконавець: Левченко Н.

конт. тел.: (0462) 676 052