Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України

   За програмою постійно діючого тематичного семінару «Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України» в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 17 – 19 вересня проводиться друге заняття для керівників апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами виконавчих апаратів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад. Зі вступним словом до учасників навчання звернулася керівник апарату обласної державної адміністрації Ірина Соломаха.

    Керівники апаратів ознайомляться з основними завданнями та організацією роботи з документами в органах влади відповідно до вимог з Інструкції з діловодства; новелами проходження державної служби та служби в органах місцевого самоврядування. Розглядатимуться засади організаційно-масової роботи в органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування як складової реалізації реформи державного управління; головні напрямки запобігання рейдерству та захисту прав власності в Україні та державної реєстрації.

    В рамках семінару 18 вересня відбудеться навчальний візит до Сосниці, під час якого висвітлюватиметься організація роботи місцевої райдержадміністрації. Наступні практичні заняття охоплюватимуть аспекти планування кар’єри працівника як функція управління людськими ресурсами; застосування норм нового Українського правопису в діловій кореспонденції, розпорядчих актах органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. З метою розвитку лідерських якостей учасники семінару візьмуть участь у серії тренінгів щодо мотивації та цілепокладання, а також тайм-менеджменту як технології організації робочого часу державного службовця та посадової особи місцевого самоврядування.

 

Час оприлюднення: 18 вересня 2018 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676 052