Публічні закупівлі: від теорії до практики

   Особливості функціонування системи публічних закупівель, проведення процедур закупівель обговорювалися в Коропській селищній раді під час семінару “Українське законодавство про публічні закупівлі”. Захід проводився Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для працівників апарату виконавчого комітету, старост та депутатів селищної ради 10 жовтня 2019 р.

     Мова йшла про законодавчі новації у сфері закупівель; порядок формування річного плану, додатку до нього та внесення змін до річного плану. Увага присутніх акцентувалася на вимогах до оприлюднення інформації у системі “Prozorro” та авторизованих електронних майданчиках; інформаційних ресурсах щодо перевірки учасників закупівель та пошуку найновіших законодавчих актів, що регламентують проведення закупівель певних видів товарів, робіт чи послуг.

    Далі висвітлювалися особливості укладання договорів у допорогових та надпорогових закупівлях; порядок оскарження процедур; повноваження та функції органів контролю у сфері закупівель; порядок здійснення моніторингу процедур закупівель та відповідальність за порушення вимог, встановлених законодавством у сфері публічних закупівель.

 

Час оприлюднення: 11 жовтня 2019 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676 052