Екологічна складова розвитку територій

Такою була тема навчання, яке проводив Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації спільно з Департаментом екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації.

Як охороняти та використовувати об’єкти природно-заповідного фонду регіону, щоб зберегти свою землю для наступних поколінь і реалізувати можливість здійснення цими територіями освітньо-виховної, науково-дослідної, рекреаційної функцій? Ці питання та практичні аспекти процедури оцінки впливу на довкілля і здійснення стратегічної екологічної оцінки в процесі формування документів державного планування, порядку планування і фінансування природоохоронних заходів з обласного або державного фонду охорони навколишнього природного середовища розглянули учасники семінару за участі представників Департаменту екології та природних ресурсів.

Важливі екологічні аспекти поводження з відходами, які набувають особливої актуальності, викликали жваву дискусію учасників семінару.

Разом з Юрієм Карпенком, завідувачем кафедри екології та охорони природи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, слухачі зацікавлено обговорювали практичний міжнародний досвід та можливості територіальної громади у вирішенні екологічних проблем, збереження довкілля і створення рекреаційних об’єктів.

Час оприлюднення: 8 листопада 2019 р.

Виконавець: Левченко Н.

конт. тел.: (0462) 676 052