Основи партисипативного стратегічного планування

  Виїзний семінар-тренінг під такою назвою провів Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації у Парафіївській селищній раді 8 листопада. В роботі семінару взяли участь селищний голова Валентина Карпенко, працівники виконкому селищної ради, депутати.

  Захід розпочався переглядом двох серій фільму «Українські голови в Баварії»: про поводження з твердими побутовими відходами та водопостачання і водовідведення, як прикладу реалізації засад стратегічного планування  в територіальних громадах Німеччини.

  Надалі учасники розглянули засади стратегування: що це таке, коли і де виникло, чим відрізняється від поточного планування та навіщо треба громадам. Присутні розібрали нормативно-правове забезпечення стратегічного планування в державі,  його відображення в законах України та низці постанов уряду. Детально зупинилися і на методології стратегічного планування. Наголошувалось на необхідності взаємозв’язку стратегії громади, майбутньої стратегії області та держави.

  За результатами семінару було оголошено про початок збору даних для формування профілю громади, її соціально-економічного аналізу, проведення соціологічного дослідження якості життя і послуг, що надаються на її теренах. Ці дії розглядалися як підготовчий етап до розробки нової стратегії розвитку громади.

  Проводив навчання Володимир Бойко – директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

  Час оприлюднення: 8 листопада 2019 р.

Виконавець: Коваленко Н.

конт. тел.: (0462) 676 052