Дотримання вимог бюджетного законодавства при проведенні видатків державного та місцевих бюджетів

  Навчання для службовців територіальних органів Державної казначейської служби України у Чернігівській області проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 19 по 21 листопада 2019 р.

 Учасники навчання отримають відповіді на проблемні питання щодо використання коштів місцевих бюджетів; порядку організації роботи територіальних органів Державної казначейської служби України у Чернігівській області по наданню позик на покриття тимчасових касових розривів місцевих бюджетів.

  Висвітлюватиметься порядок виконання рішень суду про стягнення коштів з рахунків боржників; обліку документів, що застосовуються у процесі виконання місцевих бюджетів та організація роботи органів Казначейства з перерахування коштів на здійснення видатків, передбачених у загальному та спеціальному фондах місцевих бюджетів.

  Подальша мова йтиме про здійснення контрольних функцій на стадії попереднього контролю під час реєстрації бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів за капітальними видатками; застосування органами Казначейства заходів впливу за порушення вимог бюджетного законодавства; окремі питання щодо використання коштів міжбюджетних трансфертів та  повернення залишків по завершенню бюджетного року.

  Учасники навчання ознайомляться з новаціями законодавства у сфері публічних закупівель; особливостями функціонування системи закупівель та повноваженнями органів Казначейства у сфері публічних закупівель, а також отримають практичні поради щодо врахування в діловодстві основних змін нової редакції «Українського правопису».

 

Час оприлюднення: 20 листопада 2019 р.

Виконавець: Казіміров Д.

конт. тел.: 676-052