Як громада може залучати інвестиції та працювати з інвестором

     Такою є тема семінару, який проходить 19-20 листопада у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

      Як аналізувати та поліпшувати інвестиційний клімат громади, які методи та інструменти можна використати для залучення бізнесу та інвестицій у громаду, вчилися учасники тренінгу з директором Агенції регіонального розвитку Чернігівської області Сергієм Хоботнею. Методи визначення перспективних прибуткових напрямків діяльності малого і середнього підприємства в аграрній сфері та способи залучення інвестицій для них обговорював зі слухачами завідувач кафедри аграрних технологій та лісового господарства Чернігівського національного технологічного університету Михайло Селінний.

    Разом з Риммою Олексенко, головою ГО «Центр сприяння розвитку громад» учасники зустрічі розглядали джерела та інструменти грантової допомоги для реалізації проектів розвитку громад. Катерина Цибенко, керівниця програми Прозорі міста (Transparent cities) ГО “Трансперенсі Інтернешнл Україна”, пояснювала, як підвищити інвестиційну привабливість території шляхом забезпечення відкритості та прозоро сті місцевої влади. Як застосувати маркетинг та брендинг для залучення інвестицій у громаду, обговорювали слухачі разом з викладачем Центру Наталією Левченко.

   Сподіваємося, що зацікавлене і жваве спілкування з тренерами представників районних державних адміністрацій, виконкомів рад об’єднаних територіальних громад, голів сільських рад підвищить результат практичної діяльності посадовців у сфері інвестиційної діяльності та розвитку громад.

 

Час оприлюднення: 20 листопада 2019 р.

Виконавець: Левченко Н.

конт. тел.: (0462) 676 052