Державна служба в органах виконавчої влади: новели законодавства

  «Питання проходження державної служби в органах виконавчої влади відповідно до вимог Закону України “Про державну службу”», − під такою назвою пройшов семінар в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 26 листопада 2019 р. Участь у навчанні взяли керівники та спеціалісти структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

  Обговорювалися зміни до нормативно-правових актів з питань управління персоналом, зокрема нововведення в порядку розроблення посадових інструкцій державних службовців категорій “Б” та “В”. Розглядалися засади дисциплінарної відповідальності державних службовців, підстави для притягнення службовця до відповідальності, порядок утворення та повноваження дисциплінарної комісії, ведення службового розслідування та формування дисциплінарної справи.

  Увага присутніх зверталася на підходи до оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій “Б” та “В”; новації, що стосуються проведення конкурсів на заміщення вакантних посад державної служби та інші зміни в законодавстві України щодо окремих питань проходження державної служби.

 

Час оприлюднення: 26 листопада 2019 року.

Виконавець: Казіміров Д.

конт. тел.: (0462) 676 052