Якою має бути молодіжна політика в громадах в умовах децентралізації.

Важливі питання здійснення територіальними громадами Чернігівщини державної молодіжної політики, підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, протидії торгівлі людьми та фізичної культури і спорту піднімали учасники семінару, який проходив 26-27 листопада у Чернігові. Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації спільно з Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів запросив до спілкування працівників структурних підрозділів виконкомів рад об’єднаних територіальних громад, міських рад і райдержадміністрацій, відповідальних за роботу з розвитку фізичної культури та спорту. Зустріч відкрили директор Департаменту сім’ї, молоді і спорту облдержадміністрації Лемеш Ніна Петрівна.

Під час семінару розглядались питання врахування гендерних аспектів при реалізації проектів і програм, гендерного бюджетування, розвитку спортивної та молодіжної інфраструктури, заохочення молоді громад до соціального підприємництва, перспективи молодіжного житлового кредитування, соціально-психологічні аспекти діяльності посадовців  та інші.

В рамках фахової дискусії колеги обговорили низку актуальних питань діяльності в галузі, зокрема оздоровлення дітей, підтримки сімей з дітьми, запобігання домашньому насильству, планування та розвитку пріоритетних видів спорту.

Учасники семінару підкреслювали важливість підтримки і пропагування сімейних цінностей, підвищення рівня соціального і правового захисту сімей, виховання у молоді відповідального ставлення до свого життя, формування активної життєвої позиції.

Час оприлюднення: 27 листопада 2019 р.

Виконавець: Левченко Н.

конт. тел.: (0462) 676 052