Що робить інспектор праці в ОТГ?

  Очікуються значні зміни в регулюванні соціально-трудових – зазначила заступниця директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Катерина Тимощенко під час семінару «Правове регулювання трудових відносин». Проводився він Чернігівським центром підвищення кваліфікації на замовлення Сновської міської ради. Учасники – посадові особи місцевого саморядування та державні службовці районної державної адміністрації. Йшлося про реалізацію державної політики у сфері соціально-трудових відносин за умов ОТГ, соціальний діалог на місцевому рівні, висвітлювалися практичні аспекти відносин між роботодавцем та найманими працівниками.
Учасників навчання цікавили такі питання: як подолати часові розбіжності, що виникають під час проходження конкурсних процедур та спеціальної перевірки; як правильно встановити додаткову відпустки голові, заступникам голови райдержадміністрації, іншим посадовцям, які не є службовцями, але працюють за особливих умов; як визначати обсяг соціальних відпусток, встановлювати додаткові та стимулючі виплати – чим керуватися при цьому; як можна зареєструвати установчі документи в електроній формі та що для цього потрібно для реєстраційного органу.
Окремо порушувалася питання легалізації трудових відносин, що є проблемою, в т.ч. – на комунальних. Серед іншого увагу привернула посада інспектора праці. Досі вона існувала в складі державних органів, а тепер постово вводиться в виконкомах рад ОТГ. Однак всі штрафи як йшли, так і йдуть до державного бюджету. Тож була сформульована така пропозиція: або інспектори праці й далі мають залишатися у складі державних органів, або (в разі введення до структури апарату виконкому сільської, селищної, міської ради) частина штрафів має йти до місцевого бюджету. Ця пропозиція – безпосередній результат роботи семінару.