Як ефективно управляти людськими ресурсами?

  Проведення реформи місцевого самоврядування та процеси децентралізації висувають нові вимоги до професійного рівня працівників органів місцевого самоврядування. Виклики щодо ефективної організації роботи з персоналом, планування потреб у професійному розвитку посадових осіб місцевого самоврядування, забезпечення просування по службі все частіше стають на порядку денному посадових осіб, які відповідають за кадрове забезпечення.

 Відповіді на ці та інші питання щодо проходження служби в органах місцевого самоврядування опрацьовуватимуться під час навчання в рамках спеціальної короткострокової програми підвищення кваліфікації «Сучасні інструменти управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування», яка 11-12 березня проводитиметься у Чернігівському центрі підвищення кваліфікації за сприяння Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

 Мета навчання – розвиток професійних компетентностей керівників та спеціалістів служб персоналу органів місцевого самоврядування щодо ефективного управління людськими ресурсами, що включає прийняття на службу, проходження служби в органах місцевого самоврядування, визначення потреб посадових осіб місцевого самоврядування у підвищенні кваліфікації.

  Посадові особи служб персоналу органів місцевого самоврядування отримають практичні поради щодо:

  • застосування положень законодавства при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування (в тому числі, шляхом переведення з державної служби, укладення строкових контрактів);
  • ведення кадрового діловодства в органі місцевого самоврядування;
  • організації та визначенні потреб у підвищенні кваліфікації посадових осіб та депутатів місцевих рад.
  • кращих практик з питань управління людськими ресурсами тощо.

 Тренери: група експертів Школи управління людськими ресурсами Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

 Місце та час проведення навчання: м. Чернігів, просп. Миру 43, ауд. № 3 – будинок Чернігівської обласної ради (І поверх), початок – о 10.00.

 Участь у навчанні для посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів рад Чернігівської області безоплатна.

 За результатами навчання його учасники отримають відповідні навчально-методичні матеріали і сертифікати у обсязі 0,6 кредиту ЄКТС.

 

За довідками, будь ласка, звертайтесь за телефонами:

0937416292, 0978696005  – Дмитро Казіміров.

 ДЛЯ УЧАСТІ У СЕМІНАРІ ПРОСИМО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeD18NyXJgSIVRKzVd7J1Hb0s2d6KhxGfVh3sEQ3fqEHz_u0Q/viewform