Дистанційне навчання для державних службовців територіальних підрозділів Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

         Завершився тиждень онлайн навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Основні засади діяльності державного службовця в умовах реформування державного управління в Україні» для державних службовців категорій “Б” та “В” територіальних підрозділів Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

         Опрацьовано такі питання: зміни в пенсійному законодавстві, сучасні тенденції та пріоритети розвитку інформаційно–телекомунікаційної системи Пенсійного фонду України, система корупційних правопорушень в Україні, особливості відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, взаємодія підрозділів управління обслуговування громадян з підрозділами управління застосування пенсійного законодавства та управління з питань виплати пенсій, актуальні питання при прийомі та обробці документів для призначення, перерахунку та виплати пенсій, документування управлінської інформації в електронній формі.

         Із учасниками навчання спілкувалися представники Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Наталія Манойло, Віталій Пінчук, Олексій Сорокін, Наталія Войток, Олена Смірнова. Дякуємо за змістовні виступи та практичні поради.

         Ще дистанційне навчання триватиме два тижні, але вже в режимі відкладеного часу за допомогою платформи Moodle.

Час оприлюднення: 15 травня 2020 р.

Виконавець: Коваленко Н.

конт. тел.: 676-052