Секрети успішної комунікації публічного службовця

   Як налагодити ефективну комунікацію, підготуватися до публічного виступу, провести успішну презентацію, вміти тактовно відреагувати на провокативні ситуації  та запитання, – і не тільки про це говоримо під час онлайн-навчання «Техніка комунікації та ведення переговорів, мистецтво презентації (ділова риторика, публічний виступ)». Серія занять під такою назвою проводиться Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації з 20 по 23 липня 2020 р. До участі запрошені працівники апаратів та структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій, районних рад та об’єднаних територіальних громад.

   Учасники навчання ознайомляться із секретами ораторського мистецтва, вміння “тримати” аудиторію та вести переговори. Водночас для будь-якого посадовця важливе вміння грамотно формулювати та висловлювати свої думки, а тому увага акцентуватиметься й на ключових засадах усного ділового мовлення. Також держслужбовці та посадові особи місцевого самоврядування дізнаються  про цілепокладання в процесі побудови успішної кар’єри, як формувати в собі риси лідера та організовувати роботу в команді.

  Як відомо специфіка державної служби та служби в органах місцевого самоврядування пов’язана з впливом стресогенних факторів та емоційною напругою. Все це може призводити до професійного вигорання службовців, сумнівів щодо власних можливостей та результатів власної діяльності. Тому учасники навчання візьмуть участь у серії віртуальних тренінгів, спрямованих на управління конфліктними ситуаціями, розвиток стресостійкості,  профілактику та подолання синдрому професійного вигорання.

 

Час оприлюднення: 20 липня 2020 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052