ІІІ сесія навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади державної служби категорії «В» розпочалась 18 травня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації. Спеціалісти апарату, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій протягом трьохденного навчання за допомогою телекомунікаційної платформи 3СХ опрацьовуватимуть модулі програми:  Основи проєктного менеджменту на публічній службі.  Ділове українське мовлення та застосування норм нового українського правопису.  Державна політика у сфері забезпечення прав людини.  Дисципліна та контроль у сфері діяльності органів виконавчої влади.  Соціально-психологічні аспекти роботи в органах публічної влади. Учасники навчання вже пройшли дві сесії дистанційно: одну в режимі реального часу, іншу – в режимі відкладеного часу за допомогою платформи Moodle. Третя сесія завершиться підсумковим комп’ютерним тестуванням та отриманням сертифікатів про підвищення кваліфікації. Час оприлюднення: 18 травня 2022 року Виконавець: Коваленко Н. конт. тел.: (0462) 676 052

Ці та інші питання застосування антикорупційного законодавства розглядалися 19 травня 2022 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

Цільова аудиторія – державні службовці апарату обласної державної адміністрації; департаментів обласної державної адміністрації: культури і туризму, національностей та релігій; з питань цивільного захисту та оборонної роботи; сім’ї, молоді та спорту; управлінь: освіти і науки; охорони здоров’я.

У ході вебінару Валентин Дубок – начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції обласної державної адміністрації, магістр державного управління акцентував увагу слухачів на основних особливостях організації кампанії цьогорічного декларування в умовах воєнного стану.

Друге заняття за цією програмою здійснювалося в режимі реального часу за допомогою комунікаційної системи 3СХ.

 

 

 

 

Час оприлюднення: 19 травня 2022 року
Виконавець: Підгайний П.М.
конт. тел.: (0462) 676 052