Організація діяльності посадовця: ефективне планування роботи та орієнтація на результат

02говорили сьогодні, 02 червня 2022 року, у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації під час навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації. Цільова аудиторія – це працівники виконавчого апарату обласної ради, апаратів виконкомів рад  територіальних громад, районних рад, апарату, структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, депутатів місцевих рад.

Під час вебінару Вячеслав Пузирний – професор кафедри трудового права, адміністративного права та процесу Навчально-наукового інституту права та соціальних технологій Національного університету “Чернігівська політехніка”, доктор юридичних наук розповів учасникам навчання про соціальні передумови, поняття, сутність корупції в Україні та про світовий досвід у сфері боротьби з корупцією.

У ході дистанційного навчання Наталія Коваленко – заступник директора центру – висвітлила психологічні аспекти запобігання корупційним правопорушенням в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

Про практику застосування антикорупційного законодавства в умовах воєнного стану говорили з посадовцями Валентин Дубок – начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції обласної державної адміністрації, магістр державного управління та Вадим Коваленко – радник голови обласної державної адміністрації.

За підсумками навчання його учасники отримають відповідні сертифікати.