📌«Цифрова грамотність та комунікативна компетентність посадовця» – навчання за цією професійною програмою розпочалось в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації 18 липня 2022р.
📌Учасниками стали державні службовці апарату, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій.
📌Відкрив навчання Володимир Бойко – директор Центру, кандидат історичних наук. В перший день присутні вивчали практичні питання застосування технологій електронного урядування, інформаційної безпеки, безпеки в Інтернеті та безпечного зберігання даних разом з Тетяною Білоокою – викладачем інформатики та комп’ютерної техніки коледжу економіки і технологій Національного університету «Чернігівська політехніка».
Наступні дні першої сесії учасники вивчатимуть способи і методи візуалізації даних, підготовку і проведення презентацій, інфографіку, практичні аспекти запровадження електронного документообігу в роботі органів влади, використання інструментів Google в роботі посадовця тощо.