Про рекрутинг, людські ресурси та управління персоналом

йшлося під час навчання 05 квітня 2023 р. за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Сучасні інструменти управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації. Цільова аудиторія: начальники відділів (завідувачі секторів) управління персоналом виконавчого апарату рад територіальних громад області.
Під час семінару Оксана Мірошниченко – начальник кафедри психології Академії Державної пенітенціарної служби, кандидат психологічних наук, доцент, полковник внутрішньої служби розповіла про корисні інструменти щодо лідерства та командоутворення.
Також увагу кадровиків було зосереджено на процесах та механізмах пошуку та підбору потенційних людських ресурсів для заповнення вакантних посад в органах місцевого самоврядування. Під час візуалізованої лекції-бесіди Петро Підгайний – заступник директора Центру, магістр державної служби розглянув тематику, що стосувалася: рекрутингу в розрізі основних HR-процесів; етапів рекрутингу: пошуку і підбору кандидатів; відбору кандидатів: співбесіді та конкурсі; залучення кваліфікованих кадрів на місцях; запрошення на роботу та адаптації тощо.
Друге заняття за цією програмою здійснювалося в режимі реального часу за допомогою комунікаційної системи 3СХ.