«Особливості надання соціальних послуг у громаді в умовах воєнного або надзвичайного стану»

         «Особливості надання соціальних послуг у громаді в умовах воєнного або надзвичайного стану» – семінар під такою назвою провів Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації для працівників апарату територіальної громади, її структурних підрозділів, старост, депутатів Талалаївської сільської ради.

З учасниками навчання працювали представники Чернігівського обласного центру соціальних служб: Ольга Старовойт, Світлана Лукашенко, Оксана Снітко.

Присутні обговорили питання надання соціальних послуг територіальною громадою відповідно до законодавства,  класифікацію послуг, що надаються в громадах, міжвідомчу взаємодію при здійсненні соціальної роботи в територіальній громаді, а також виконали тренінгові вправи з курсу «Самодопомога Плюс».

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ ПОСАДОВЦІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

10 квітня 2023 року в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалась ІІІ сесія навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування. Учасники навчання – спеціалісти апаратів виконкомів рад територіальних громад, виконавчих апаратів районних рад.
Упродовж трьох днів передбачається розгляд тем стосовно забезпечення виконавської дисципліни в органах місцевого самоврядування, організації і здійснення контролю за виконанням документів та розпоряджень; організації роботи із запитами, зверненнями та листами депутатів усіх рівнів; застосування інструментів маркетингу території та брендингу; здійснення ефективних комунікацій у процесі публічного управління.
У ході вебінару публічним посадовцям розкажуть про планування роботи й робочого часу (тайм-менеджмент) та про лідерство як соціально-психологічний феномен тощо.
Крім цього посадові особи місцевого самоврядування ознайомляться з темами, що стосуються мови як складової національної культури; писемної форми спілкування посадовців; застосування норм нового українського правопису; використання мовностилістичних норм в професійному спілкуванні.
Третя сесія навчання здійснюватиметься в режимі реального часу за допомогою комунікаційної системи 3СХ, та завершиться підсумковим комп’ютерним тестуванням й отриманням сертифікатів про підвищення кваліфікації.