«Ефективно чи результативно працює державна система?»

 одне з питань, яке викликало жваву дискусію серед слухачів семінару «Сприйняття змін персоналом та опір змінам». Навчання за програмою даного семінару розпочалося сьогодні в Центрі. Семінар призначено для державних службовців посад категорії «В» апарату, структурних підрозділів ОДА, РДА, працівників апаратів виконкомів рад територіальних громад та їх структурних підрозділів, виконавчих апаратів районних рад.
Під час першого дня навчання слухачі розглядали сучасні підходи до сутності, видів та змісту змін. Директор Регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області, доктор наук з державного управління Сергій Лукін обговорив зі слухачами місце та значення змін в органах державної служби та місцевого самоврядування, соціально-психологічне забезпечення реалізації змін, стратегії та механізми забезпечення сприйняття змін.
Другий день навчання в рамках зазначеної програми буде присвячено питанням сприйняття змін, застосування механізмів управління змінами та подолання опору змінам. Ці питання висвітлить для слухачів завідувачка кафедри соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук НУЧК імені Т.Г.Шевченка, кандидатка педагогічних наук Лариса Рень.
Про кар’єрний розвиток у сфері державної служби під час змін та креативність як ефективну складову ефективного проведення змін розповість учасникам семінару заступник керівника апарату-начальник відділу управління персоналом обласної державної адміністрації Марина Захарченко.