Про регламентацію роботи та ведення діловодства в селищній раді та її виконкомі

Обговорювали під час виїзного навчання 24 травня 2023 р., проведеного Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Регламентація, роботи та ведення діловодства в сільській раді та її виконкомі. Участь депутатів у діяльності ради».  Цільова аудиторія семінару – працівники апарату виконкому ради територіальної громади, посадові особи місцевого самоврядування, депутати ради, старости старостинських округів  Сухополов’янської сільської ради Прилуцького району.

У відкритті та роботі семінару взяли участь Ольга Євтушенко – секретар сільської ради та Валентина Харченко керуюча справами па  Сухополов’янської сільської ради.

Під час виїзного навчання Олександра Негода – викладач Центру розповіла посадовцям про організацію діяльності виконавчого комітету  ради, зокрема про  регламент та планування роботи органу місцевого самоврядування; підготовку та проведення засідань виконкому та сесій; роботу постійних депутатських комісій тощо.

Петро Підгайний – заступник директора Центру, магістр державної служби у своєму виступі акцентував увагу присутніх на основних завдань та організації роботи з документами в органах місцевого самоврядування, зокрема щодо підготовки положень про структурні підрозділи сільської ради, посадових інструкцій, підготовку листів, протоколів тощо.