Про організацію діяльності органу місцевого самоврядування та ведення діловодства

 

йшлося під час виїзного семінару за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Регламентація роботи та ведення діловодства в селищній раді та її виконавчому комітеті. Участь депутатів у діяльності ради», який провів Чернігівський регіональний центр підвищення 14 червня 2023 року у Ладанській селищній раді.

Цільова аудиторія – це працівники апарату селищної ради, її структурних підрозділів, старости, депутати.

Під час навчання Олександра Негода –  викладач Центру, розповіла учасникам навчання про організаційне забезпечення діяльності ради, зокрема про сесійну роботу; утворення та організацію роботи постійних і тимчасових контрольних комісій ради;  про депутатську діяльності. Крім цього Олександра Іванівна розповіла про організацію роботи виконавчого комітету та посадових осіб ради та виконкому. Також було розглянуто питання регламенту та планування роботи органу місцевого самоврядування.

У ході навчання Петро Підгайний  – заступник директора Центру ознайомив посадовців із методичними рекомендаціями НАДС щодо роботи з посадовими інструкціями посадових осіб місцевого
самоврядування, підготовкою положень про структурні підрозділи, листів та протоколів, а також про роботу експертної комісії ради тощо. Також Петро Михайлович звернув увагу присутніх на вимоги до оформлення організаційно-розпорядчої документації, які затверджені Національним стандартом України.

У відкритті та роботі семінару взяв участь Роман Ювченко – голова Ладанської селищної ради та Наталія Фурса – секретар Ладанської селищної ради.