Порядок проходження державної служби та мотивація персоналу

15 червня 2023 р. у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації у рамках навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Управління персоналом: інструментарій, напрями та інноваційні практики» відбулося друге очне заняття для начальників відділів (завідувачів секторів) управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій, державних службовців, на яких покладено обов’язки щодо здійснення кадрової роботи.

У ході навчання Марина Захарченко – заступник керівника апарату – начальник відділу управління персоналом апарату обласної державної адміністрації, магістр державної служби акцентувала увагу посадовців на тематиці, яка стосувалася порядку проходження державної служби, зокрема алгоритму вступу, проходження та припинення державної служби; дисциплінарної та матеріальної відповідальності державних службовців.

Крім цього,  увагу кадровиків було зосереджено на мотивації персоналу, зокрема на основних ключових ланках мотивації, головних питаннях створення мотиваційної системи в професійній діяльності посадовців.

Під час навчання публічні посадовці отримали відповіді на запитання щодо дії окремих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану» тощо.