Керівники апаратів районних державних адміністрацій Київської, Житомирської та Чернігівської областей взяли участь в очній частині семінару

Керівники апаратів районних державних адміністрацій Київської, Житомирської та Чернігівської областей взяли участь в очній частині семінару, «Організація роботи місцевої державної адміністрації», що 27 червня проходила на базі Київської обласної військової адміністрації. Це стало можливим завдяки об`єднанню зусиль трьох відповідних регіональних центрів підвищення кваліфікації, які вирішили спільно організувати зазначене навчання.
Експерт-практик із питань цифрової освіти Павло Белоусов розповів про інноваційні інструменти візуалізації та управління даними в роботі органів влади.
Заступник виконавчого директора Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» Володимир Мягкоход ознайомив зі змінами в законодавстві про службу в органах місцевого самоврядування та їх узгодженість з чинним законодавством про державну службу.
Зустріч із заступником голови Українського інституту національної пам’яті Володимир Тиліщак присвячувалася законодавству про деколонізацію.
Під час спілкування з заступником директора департаменту комунікацій Київської обласної військової адміністрації Сергієм Куніца йшлося про комунікативну компетентність посадовця, інформаційну грамотність та використання соціальних мереж.
Ще одним здобутком зустрічі стало знайомство колег із різних областей, які відповідають за однакові напрями роботи, та налагодження взаємних контактів.
Чернігівський центр дякую колегам Київського обласного центру підвищення кваліфікації за співорганізацію семінару.