Новації в системи навчання посадовців

Три регіональні центри підвищення кваліфікації, Київський, Житомирський та Чернігівський, об`єднали свої зусилля для навчання керівників апаратів райдержадміністрацій зазначених областей. Ефектиність їхньої як діяльності як організаторів суттєво впливає на роботу місцевих державних адміністрацій в цілому. Третій, завершальний модуль семінару «Організація роботи місцевої державної адміністрації», у змішаній, очно-дистанційній формі, пройшов 12 липня на базі Київської обласної військової адміністрації. З вітальним словом до колег звернулася керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Наталія Мужикова.
Ростислав Марчук, директор Академія фінансового моніторингу, розповів про адміністративні правопорушення, пов`язані з конфліктом інтересів, законодавчу та судову практику цього явища.
Валерій Пристайко, головний консультант відділу воєнної політики центру безпекових досліджень Національного інституту стратегічних досліджень, зупинивася на питаннях виконання шорічної програми співпробітництва Україна – НАТО/, а саме – в частині вимог до реформування публічного управління та адміністрування України.
Сергієм Куніца, заступник директора департаменту комунікацій Київської обласної військової адміністрації, сконцентрував свою увагу на питаннях комунікативної компетентності посадовців, її специфіки та складові, інформаційної грамотності та роботи в соціальних мережах.
На зустрічі з представниками Центрального управління цивільно-військового співробітництва Генерального штабу Збройних Сил України йшлося про основи цивільно-військового співробітництва.
На завершення зустрічі учасники та організатори домовилися продовжувати практику проведення подібних спільних, фактично, макрорегіональних заходів, що позитивно впливає як на знання посадовців, так і збільшує можливості комунікації.
Чернігівський центр дякую колегам Київського обласного центру підвищення кваліфікації за співорганізацію семінарy