ПРО ДОКУМЕНТАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Йшлося 24 – 25 серпня 2023 р. під час навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Електронний документообіг. Організація роботи з документами, здійснення внутрішнього контролю та забезпечення доступу до публічної інформації в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування», яке провів Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації.
Цільова аудиторія – працівники апарату, структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, виконавчих апаратів рад територіальних громад, районних рад, на яких покладено обов’язки щодо здійснення документообігу та контролю.
Відкрив заняття Володимир Бойко – директор Центру, кандидат історичних наук.
У ході навчання посадові особи місцевого самоврядування та державні службовці розглянули чотири блоки питань, що стосувалися:
– Організації і забезпечення доступу до публічної інформації;
– Інформаційних технологій в державному управлінні. Комп’ютеризація документообігу в органі влади;
– Основних завдань та організації роботи з документами (в тому числі для службового користування) в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування;
– Удосконалення системи контролю за виконанням завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голови обласної державної адміністрації та станом реагування на запити, звернення, листи депутатів усіх рівнів.
Учасники навчання цікавились, як працювати з публічною інформацією з обмеженим доступом; як правильно оформити запит на інформацію; яка встановлена плата за надання інформації тощо.
У навчанні взяло участь 145 посадовців.
Вебінар за цією програмою здійснювався в режимі реального часу за допомогою комунікаційної системи 3СХ.