Психологічні основи ефективного управління в органах публічної влади

19 вересня в Центрі розпочалось навчання за програмою підвищення кваліфікації «Психологічні основи ефективного управління в органах публічної влади». Навчання державних службовців місцевих державних адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування в рамках зазначеної програми триватиме два дні.
Попри те, що навчання відбувається дистанційно, спілкування в групі проходить активно, з максимальною залученістю слухачів до обговорень та дискусій. В перший день посадовці разом з директором Регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області, доктором наук з державного управління Сергієм Лукіним обговорили питання соціально-психологічного забезпечення реалізації змін, дискутували щодо стратегій та механізмів забезпечення сприйняття змін.
Другий день навчання за програмою семінару буде присвячено вивченню психологічних основ ефективного управління та психології особистості керівника. Про це слухачам розкаже начальник кафедри психології Академії Державної пенітенціарної служби, кандидат психологічних наук Оксана Мірошниченко.
Також в рамках семінару слухачі опановують навички тайм-менеджменту та вивчають вплив цих навичок на розвиток лідерських якостей посадовця, детально обговорять феномен лідерства, дізнаються про лідерство як фактор вирішення конфліктів в організації та про етичне лідерство в державному секторі.