Бухгалтерський облік у сфері місцевого самоврядування: знання і практика для стабільності та розвитку.
🟩🟦Сьогодні, 27 вересня 2023 року, завершилося навчання з теми «Практичні аспекти організації та ведення бухгалтерського обліку в органах місцевого самоврядування». Навчання проходило у дистанційному форматі в режимі реального часу, та об’єднало понад 108 учасників.
🟩🟦Метою заходу було надання учасникам актуальних та практичних знань у галузі бухгалтерського обліку, спрямованих на підтримку стабільності та розвитку місцевих громад.
🟩🟦Головні бухгалтери та фахівці з бухгалтерського обліку отримали цінну інформацію та практичні навички від визнаних експертів у галузі бухгалтерського обліку:
🟩🟦Дудко Валерій Володимировичрозкрив особливості формування проєктів місцевих бюджетів на 2024 рік та підкреслив важливість врахування змін мінімальної заробітної платні. Він також звернув увагу на можливі дефіцити бюджету у громаді.
🟩🟦Буглак Ірина Миколаївна надала детальну інформацію щодо місцевих податків та форм оплати, а також висвітлила питання, пов’язані з отриманням допомоги для громади.
🟩🟦Артюх Артем Сергійович доповів про раціональне використання бюджету, майна та землі, а також відзначив важливість аудиту місцевих бюджетів і аудиту програм.
🟩🟦Силенко Микола Федосійович акцентував увагу на фінансових аспектах відновлення і розвитку громад, особливо післявоєнної відбудови України. Він розповів про можливості фондів, які можуть підтримати цей процес, і звернув увагу на Законопроєкту 10037.
🟩🟦Представники Чернігівського відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю розкрили нові правила для надання робочих місць особам з інвалідністю та вказали на норми чинного законодавства, які регулюють цю сферу.
🟩🟦Це навчання стало істотним кроком в набутті практичних навичок та знань для ефективного управління фінансами у сфері місцевого самоврядування. Учасники отримали важливі інструменти, які допоможуть забезпечити стабільність та розвиток у своїх громадах.