18 жовтня в Центрі підвищення кваліфікації розпочалося дводенне навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Інформаційна безпека

Персональна безпека онлайн» для державних службовців місцевих державних адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування області.

Протягом першого дня навчання слухачі разом з експертом з питань комунікації, шеф-редактором «Суспільне Житомир» Дмитром Клименком будуть спілкуватися про особливості інформаційної безпеки в умовах війни, обговорять механізми впливу інформації на людину, вчитимуться розпізнавати та протистояти ворожій пропаганді.

Другий день навчання слухачі проведуть разом з експерткою з питань комунікації, редакторкою сайту «Чернігівський монітор» Оксаною Стельмах, яка розповість посадовцям про Інтернет-загрози: тролів, ботів та фейки. Слухачі дізнаються про методи протидії фейкам, підвищать рівень медіаграмотності та виконуватимуть вправи для тренування критичного мислення.

Особлива увага протягом навчання приділятиметься питанням безпеки в глобальній мережі та основним аспектам роботи у соціальних мережах.