Як читати новини і не наражатися на небезпеку?

25 жовтня в Центрі розпочалось дводенне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Медіаграмотність та медіакультура публічного службовця. Інформаційний простір Чернігівщини».
Перший день навчання слухачі спілкувались з представником Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Чернігівській області Іриною Сенченко про телерадіопростір Чернігівської області та інформаційну безпеку, а з продюсером з виробництва північно-східного хабу Суспільного Ольгою Конопацькою-Плєховою дискутували про небезпеку фейків, хайпу, тролінгу та пропаганди.
На другий день навчання заплановано зустріч слухачів з головним спеціалістом відділу документального забезпечення, контролем за виконанням документів виконавчого апарату Чернігівської обласної ради Світланою Коваленко яка розповість про складники інформаційної політики органів публічної влади в еру цифровізації та в умовах війни.
Завершиться навчання посадовців обговоренням основних аспектів роботи у мережі “Фейсбук”, дану тему розкриє перед слухачами експерт з питань комунікації, шеф-редактор «Суспільне Житомир» Дмитро Клименко.