Нову адміністративну процедуру вчаться застосовувати публічні службовці

🎯 Нову адміністративну процедуру вчаться застосовувати публічні службовці Чернігівщини в рамках навчання за програмою «Загальна адміністративна процедура». Воно проводиться у співпраці Чернігівського регіонального центру підвищення кваліфікації з проєктом ЄС «Продовження підтримки комплексної реформи державного управління в Україні» EU 4 PAR.
🎯 Відкрили навчання керівник проєкту EU4PAR Угіс Сікс, та директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко, наголосивши на значущості впровадження Закону «Про адміністративну процедуру» на шляху нашої держави до членства в ЄС.
🎯 Учасники заходу чотири дні (з 07 по 10 листопада) 🔎вивчають основи та принципи загальної адміністративної процедури і відпрацьовують вміння застосовувати ЗАП в роботі.
З посадовцями Чернігівської області працюють тренери-експерти:
👩‍💼Ольга Соловйова, кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри адміністративного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;
👩‍💼Оксана Шевчук, кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Західноукраїнського національного університету.
❗️❗️❗️Нагадуємо, Закон України «Про адміністративну процедуру» набирає чинності 15 грудня 2023 року та запроваджує загальні правила взаємодії держави з громадянами і бізнесом, які працюють у майже всіх державах-членах Європейського Союзу.