З питаннями, що стосуються самоорганізації населення, як інструменту демократії

З питаннями, що стосуються самоорганізації населення, як інструменту демократії були ознайомлені 47 учасників – держслужбовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, серед яких були старости, представники Чернігівської районної державної адміністрації, а також представники селищних і міських рад, які 6 – 7 листопада 2023 року взяли участь у семінарі «Органи самоорганізації населення, як інструмент демократії та вирішення питань місцевого значення», який провів Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації.
✍️✍️Мета навчання полягала у розширенні розуміння правового статусу старост, а також виявленні впливу змін, спричинених війною, на їхні повноваження та функції.
👨‍🏫👨‍🏫Проводив заняття Врублевський Олександр Станіславович – національний експерт з питань діяльності старост та співробітництва територіальних громад, директор адміністрації веб-сайту «Староста Профі».
🟥🟥Він підкреслив важливість процедури обрання старост, правильний спосіб проведення зборів та ефективну подачу електронних петицій. Також було надано важливі вказівки щодо ініціатив на місцевому рівні та відкриття тендерів на платформі «Прозоро».
👨‍💼👨‍💼Під час навчання, Олександр Станіславович вдало розкрив важливі аспекти роботи старост та їхню ключову роль у справжній демократії, що сприяє розвитку місцевих громад.
👨‍💼Навчання завершилося успішно та залишило учасникам незамінні знання, які допоможуть їм активно сприяти громадським ініціативам та покращити якість місцевого самоврядування.
🟦🟨 Центр дякує усім учасникам за активну участь у навчанні. Для отримання додаткової інформації та можливості брати участь у майбутніх семінарах, будь ласка, звертайтеся до нашого закладу за контактами, наведеними на офіційних веб-ресурсах.