Державно-приватне партнерство

З питаннями, що стосуються Державно-приватного партнерства були ознайомлені понад 90 представників органів місцевого самоврядування та місцевих рад, які взяли участь у навчанні «Державно-приватне партнерство (ДПП): міжнародний досвід та українські реалії», яке організував Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації.
Мета навчання полягала в ознайомленні учасників із суттю та особливостями Державно-приватного партнерства, враховуючи міжнародний досвід та українські реалії. У ході заходу відбулося ретельне вивчення механізмів ДПП, законодавства, життєвого циклу проекту та найкращих практик реалізації ДПП як в Україні, так і за її межами.
Юлія Суховерха, Начальник відділу супроводження проєктів ДПП Державної організації «Агенція з питань підтримки державно-приватного партнерства» та Севастьян Артем, представник Агенції регіонального розвитку Чернігівської , звернули увагу на:
1. Питання механізмів ДПП;
2. Аспекти законодавства ДПП та життєвого циклу проєкту;
3. Найкращі практики реалізації ДПП, доповнені міжнародним досвідом та перспективами для України;
4. Перевагах державно-приватного партнерства;
5. Факторах інвестиційної привабливості та шляхах залучення інвесторів до громад.
Навчання стало ефективним інструментом для підвищення обізнаності та зацікавленості посадових осіб місцевого самоврядування у розвитку ДПП у своїх громадах. Учасники отримали корисну інформацію про механізми, законодавство, життєвий цикл, найкращі практики та переваги ДПП, а також мали можливість обговорити свої питання з експертами.
Центр дякує усім учасникам за активну участь у навчанні. Для отримання додаткової інформації та можливості брати участь у майбутніх семінарах, будь ласка, звертайтеся до нашого закладу за контактами, наведеними на офіційних веб-ресурсах.