ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ОСІБ, ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ВЕДЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ

23 листопада 2023 року Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації провів очне навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Військовий облік. Робота місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій щодо організації та ведення військового обліку».
Цільова аудиторія: державні службовці Ніжинської районної державної адміністрації, посадові особи органів місцевого самоврядування Ніжинського району, представники підприємств, установ та організацій.
Загальна мета навчання: надати слухачам теоретично-практичні знання щодо ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів в державних органах на підприємствах, в установах та в організаціях.
Під час навчання Олена Тимошенко – завідувач сектора мобілізаційної роботи Чернігівської обласної військової адміністрації та Сергій Замостьев – представник обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки розповіли учасникам семінару про:
� Нормативно-правове регулювання ведення військового обліку.
� Організацію та документообіг військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів на підприємствах.
� Бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.
� Взаємодію з ТЦК та СП. Контроль та перевірка стану персонального військового обліку на підприємстві.
� Порядок проведення перевірок ведення військового обліку.
� Взаємодію з перевіряючими органами.
Присутні цікавилися питаннями: що таке облікові дані військовозобов’язаних? Ким здійснюється організація та ведення військового обліку? На підставі чого ведеться військовий облік? Які тепер види військового обліку? Кого ставлять на військовий облік? Які з’явилися особливості ведення військового обліку підприємствами, установами організаціями? Чи змінилась відповідальність призовників, військовозобов’язаних та резервістів за порушення правил військового обліку та законодавства про оборону?
У навчанні взяло участь 65 учасників.
За підсумками навчання учасники семінару отримали сертифікат про підвищення кваліфікації.