?Реалізація права на звернення
?Реалізація права громадян на доступ до публічної інформації
?Захист персональних даних – такі питання висвітленні під час навчання за програмою «Реалізація права на доступ до інформації в органах місцевого самоврядування» 31 січня 2024р.
?Захід проведено в рамках співпраці Чернігівського регіонального центру підвищення з проєктом USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).
?‍??‍?З учасниками (понад 600 представників органів місцевого самоврядування з 11 областей України) працювали спікери:
?‍?Василь Курилас, фахівець з надання муніципальних послуг Рівненського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»;
?‍?Юлія Колеснік, фахівець з питань нормативно-правового регулювання Рівненського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».
?Щиро дякуємо учасникам за активність, експертам за якісне і змістовне професійне навчання.

Про інноваційні інструменти управління людськими ресурсами

йшлося 31 січня 2024 р. під час першого заняття за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Сучасні інструменти управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.
Цільова аудиторія: начальники відділів (завідувачі секторів) управління персоналом виконавчого апарату рад територіальних громад області.
Мета програми підвищення кваліфікації – підвищення рівня професійної компетентності працівників служб управління персоналом з питань кадрового менеджменту та застосовування сучасних інструментів управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування.
Перше заняття за цією програмою здійснювалося в режимі реального часу за допомогою комунікаційної системи 3СХ.
Під час навчання Ганна Чепурна – викладач Національного університету «Чернігівська політехніка», кандидат психологічних наук ознайомила з основами управління людськими ресурсами та роботою з командою під час кризи.
Також увагу кадровиків було зосереджено на плануванні роботи та робочого часу: тайм-менеджменті. Під час візуалізованої лекції-бесіди Петро Підгайний – заступник директора Центру, магістр державної служби розглянув тематику, що стосувалася принципів та парадигми тайм-менеджменту; основних принципів організації та упорядкування робочого часу; визначення пріоритетів та досягнення цілей тощо
Навчання за цією програмою передбачає проведення упродовж року ще трьох одноденних занять.