23 лютого 116 держслужбовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування обговорили новації у сфері публічних закупівель під час навчання, яке проводилось 20-21 лютого у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації з теми «Правові та практичні аспекти публічних закупівель в Україні».
Метою навчання було надати учасникам глибокі знання щодо особливостей законодавчого регулювання, практичних аспектів та інструментів ефективного управління публічними закупівлями в умовах сучасної політичної, економічної та соціальної ситуації в Україні.
Зокрема, були розглянуті теми:
• Особливості нормативно-правового регулювання публічних закупівель в умовах воєнного стану.
• Законодавчі зміни в закупівельному просторі з початку 2024 року.
• Оновлений порядок закупівель з використанням електронного каталогу Prozorro Market.
• Окремі питання розгляду пропозицій учасників торгів при здійсненні процедури відкритих торгів (з особливостями).
• Укладання договорів в умовах воєнного стану: істотні умови договору та порядок внесення змін до договору про закупівлю.
• Контроль та відповідальність у сфері публічних закупівель, включаючи практику контролюючих органів.
Завершальна частина навчання стала місцем для обговорення та формулювання висновків щодо впровадження здобутих знань в практичну діяльність.
Центр дякує усім учасникам за активну участь у навчанні. Для отримання додаткової інформації та можливості брати участь у майбутніх семінарах, будь ласка, звертайтеся до нашого закладу за контактами, наведеними на офіційних веб-ресурсах.
Возможно, это изображение текст
❗️Вперше в Україні в очній формі
відбувся тренінг для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за типовою загальною короткостроковою програмою НАДСНаціонального агентства України з питань державної служби «Молодіжна політика заснована на підходах участі». Захід пройшов в Центрі у партнерстві з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації, Чернігівським інститутом інформації, бізнесу і права ЗВО «МНТУ ім. академіка Юрія Бугая», Інститутом професійних трансформацій та Українським інститутом суспільного розвитку.
✅Зі слухачами працювали сертифіковані тренери: В’ячеслав Голуб – заступник директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, кандидат наук з державного управління та Tetiana Shestakovska – ректор Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права, доктор наук з державного управління, доцент. Зі вступним словом до учасників навчання звернулися заступник голови обласної державної адміністрації Іван Ващенко та директор Центру Володимир Бойко.
Як і належить, тренінг пройшов динамічно та з максимальною залученістю слухачів до навчального процесу.
✅Протягом навчання посадовці глибше ознайомились з поняттям та сутністю молодіжної політики, дізнались про інструменти її формування й реалізації.
✅Частину тренінгу було присвячено вивченню законодавчого забезпечення молодіжної політики.
✅Слухачі з тренерами обговорювали поняття та сутність молоді, молодіжні категорії та групи, досліджували потреби молоді та вчились механізмам задоволення цих потреб.
✅Окремо учасники тренінгу зупинились на вивченні питання участі молоді у формуванні й реалізації молодіжної політики, дізнались про форми такої участі.
✅Детально та з креативним підходом слухачі вивчали питання налагодження співпраці між різними суб’єктами молодіжної політики та дізнавались про молодіжну роботу й неформальну освіту для забезпечення участі молоді.
✅Дане навчання передбачає подальшу самостійну роботу учасників та учасниць у вивченні питання дослідження потреб різних категорій молодих людей, ознайомлення з нормативно-правовою базою у сфері молодіжної політики та інше.