Не йдіть війною проти закону, прийміть закони проти війни- саме це прислів’я стало основою для навчання з теми «Практика застосування міжнародного гуманітарного права в Україні», яке проводилось 27-28 лютого у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації і об’єднало понад 100 осіб.
Мета навчання полягала в підвищенні рівня обізнаності учасників щодо міжнародного гуманітарного права та його практичного застосування в контексті російсько-української війни.
Перед початком навчання із вступним словом до учасників звернувся Сергій Буров, який розповів про практику застосування міжнародного гуманітарного права в діяльності Освітнього дому прав людини і таким чином налаштував учасників на подальше навчання.
Під час навчання учасники отримали глибокі знання щодо:
• Поняття “Міжнародне гуманітарне право” та його основні положення;
• Кваліфікації збройних конфліктів та їх характеристик;
• Режиму окупації та обов’язки держави окупанта;
• Війни та території України та міжнародне гуманітарне право.
Завершальна частина заходу стала місцем для обговорення та формулювання висновків щодо впровадження здобутих знань в практичну діяльність.
Центр дякує усім учасникам за активну участь у навчанні. Для отримання додаткової інформації та можливості брати участь у майбутніх семінарах, будь ласка, звертайтеся до нашого закладу за контактами, наведеними на офіційних веб-ресурсах.2
Возможно, это графический образ (‎3 человека и ‎текст «‎ко спо MHOI ui мгп ппл спльни ознаки захищають право на життя, забороняють гортури, негуманне поводження, дискриминацю, закриплюють OCHOBHI права за особами, вдносно яких ведеться кримнальне судочинство, захист жінок дтей, право на нормальне харчування медичний огляд. BİдMiHHİ ознаки застосовуетьсяу мирний час на вйни свобода преси, право на збори, страйк, право на участь голосуванни. застосовуються на вi̇йнi̇ визначають ведення военних ди статус комбатанта| вийськовополоненого, захист емблемчервоногохрестай O: مEد2‎»‎‎)