?Продовжуємо роботу по ознайомленню посадових осіб органів місцевого самоврядування області з можливостями роботи в системі електронного документообігу? (СЕД).
Навчання✍️ за програмою «Впровадження системи електронного документообігу в діяльність органів місцевого самоврядування» 26 березня проведено для посадовців Мринської сільської ради.
☝️У відкритті та роботі взяла участь Мринський сільський голова Людмила Борисова, наголосовши на перевагах запровадження електронного документообігу (економія витрат часу, фінансових витрат, а також підвищення ефективності прийняття тих чи інших рішень).
З учасниками? заходу працював начальник відділу з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Чернігівської ОДА ?‍?Олександр Клименок. Він допоміг посадовцям розібратись в питаннях, що стосуються встановлення, впровадження та подальшого функціонування СЕД, пояснив особливості роботи в СЕД залежно від посади та обов’язків користувача.

Організація та ведення військового обліку

26 березня 2024 року Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації провів очне навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Робота з організації та ведення військового обліку, мобілізаційна робота».
Цільова аудиторія: державні службовці апарату, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, посадові особи органів місцевого самоврядування області, старости.
Загальна мета навчання: підвищення професійної спроможності публічних посадовців щодо ефективної організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
Відкрив навчання директор центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.
Під час навчання Сергій Замостьев – представник обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та Олена Тимошенко – викладач Центру розповіли учасникам семінару про:
1. Зміни в законодавстві України щодо військового обліку
2. Організацію військового обліку в органах місцевого самоврядування, державних органах, на підприємствах, в установах та організаціях
3. Персональний військовий облік
4. Документацію з ведення персонального військового обліку
5. Персонально-первинний військовий облік у районах та містах, де відсутні районні (міські) територіальні центри комплектування та соціальної підтримки
6. Порядок бронювання військовозобов’язаних
7. Організація взаємодії з ТЦК та СК, контроль за веденням військового обліку
8. Особливості діловодства з військового обліку
9. Перевірки стану військового обліку
10. Відповідальність. Порядок притягнення до відповідальності
Присутні цікавилися питаннями: що таке облікові дані військовозобов’язаних? Ким здійснюється організація та ведення військового обліку? На підставі чого ведеться військовий облік? Які тепер види військового обліку? Кого ставлять на військовий облік? Які з’явилися особливості ведення військового обліку підприємствами, установами організаціями? Чи змінилась відповідальність призовників, військовозобов’язаних та резервістів за порушення правил військового обліку та законодавства про оборону?
У навчанні взяло участь 155 посадовців.
За підсумками навчання учасники семінару отримали сертифікат про підвищення кваліфікації.
Возможно, это изображение 10 человек
Іноді ми жартуємо – Чернігівщина від моря до моря, коли говоримо про Велике Князівство Чернігівське часів Мстислава Володимировича. Але й за наступних періодів – це гіганська територія, що дозволяє розглядати державотворчі процеси в Україні в цілому.
Шорст – “Українське Радіо «Чернігівська хвиля»”. Лінк – у першому коментарі