Матеріально -технічна база

Центр розташовано у приміщенні колишнього будинку політосвіти. Спроектований для освітнього закладу – аналога Центру, він і сьогодні перебуває у відмінному стані. Це одна з найкращих навчальних споруд у місті.
На третьому поверсі розташовано сучасний конференц-зал на 120 місць, прикрашений державними та регіональними символами. Його створено для інтерактивного спілкування у формі «круглого столу».
Поруч – знаходиться комп’ютерний клас, оснащений сучасними ПК з двоядерними процесорами AMD Athlon 64×2 пам’яттю 1 Гб. На кожному компютері організовано два повноцінних робочих місця, з рідкокристалічними моніторами 19″. Комп’ютери об’єднані в мережу зі швидкістю 100 Мбіт та підключені до всесвітньої глобальної павутини Internet. Цей клас оснащено мультимедійною дошкою та стаціонарним пректором.
Також на третьому поверсі розташована зручна аудиторія на 30 місць, облаштована для спілкування у режимі «круглого столу». В аудиторії є можливість для демонстрації презентацій та фільмів за допомогою мультимедійного проектора.
Влітку 2008 року зроблено ремонт в першій аудиторії. Його обладнано новими меблями: великий круглий стіл, зручні стільці, стільці з пюпітрами, розкладний стіл для кави. На початку 2011 року встановлено розкладний екран та стаціонарний проектор. В аудиторії експонуються картини відомого чернігівського художника Івана Івановича Пенського. Тепер цей клас чудово підходить для проведення навчальних бесід за круглим столом, семінарів, нарад та засідань.
Рішенням обласної ради додатково 2006 р. Центру виділені нові приміщення, загальною площею 102 кв. м. Після ремонту тут відкрито аудиторію на 34 особи та, що особливо важливо для закладу, читальну залу його бібліотеки на 30 чоловік. Кімнати обладнані сучасними меблями, причому в аудиторії встановлені трапецієвидні столи, які дозволяють викладачу-тренеру змінювати розташування слухачів, формувати з них команди відповідно до завдань, які ставляться під час навчання. У лютому 2008 року ця аудиторія оснащена мультимедійною дошкою та стаціонарним проектором. А у січні 2009 року тут установлена якісна вебкамера, для зручного проведення відео-конференцій.
Для бібліотеки виготовлені двосторонні столи, які дозволяють максимально ефективно використовувати наявні площі та водночас також зручні для інтерактивних форм навчання. Крім того, там розміщені стенди для проведення тематичних виставок. Читачі також можуть скористатися вільним доступом до мережі Інтернет та локальних електронних ресурсів Центру, для чого передбачено шість робочих місць, підключених до загальної мережі закладу.
Aудиторія та читальня розділені лише легкою розсувною перегородкою. Це дозволяє, в разі необхідності, перетворювати їх разом в один зал. В такому режимі тут одночасно можуть розташуватися до 80 чоловік.
В січні 2010 року Центр збільшив орендовані площі: це спортивна кімната, в якій зроблено ремонт та розміщено спортивні тренажери та шведську стінку.

Варто відзначити, що наш навчальний заклад – у самісінькому центрі Чернігова. В одному будинку – обласна рада, низка обласних управлінь, поруч – обласна універсальна наукова бібліотека ім. В.Г.Короленка, найвідоміші в місті підприємства сфери обслуговування, добре розвинута транспортна інфраструктура.