ЯК РОЗПІЗНАВАТИ ДЕЗІНФОРМАЦІЮ ТА ПРОТИДІЯТИ ІНФОРМАЦІЙНИМ ЗАГРОЗАМ

37 слухачів (державні службовці місцевих державних адміністрацій та посадові особи органів місцевого самоврядування), взяли участь у навчанні «Інформаційна безпека та протидія дезінформації, зокрема з питань європейської інтеграції та комунікації в процесі вступу України до ЄС». Проходило воно 18 – 19 червня у місті Чернігові в очному форматі.

Під час занять учасники ознайомилися з основами безпеки в кіберпросторі, сучасними схемами електронної ідентифікації, а також розглянули поняття дезінформації, механізми її поширення та особливості гібридних загроз.

🇪🇺🇺🇦 Окрему увагу було приділено протидії дезінформації в Україні та Європейському Союзі, питанням комунікації щодо європейської інтеграції та аналізу інформаційних операцій, спрямованих на дискредитацію відносин України з ЄС.

🔰Другий день навчання був присвячений вивченню основних дезінформаційних наративів щодо європейської інтеграції України, тематичних маркерів маніпулятивних повідомлень та практичних інструментів стратегічних комунікацій у процесі вступу України до Європейського Союзу.

👥Учасники також пройшли підсумкове оцінювання знань та надали зворотний зв’язок щодо якості навчання.

🏆Навчання провели фахівці у сфері інформаційної політики, комунікацій та публічного управління: представниця Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Чернігівській області Ірина Сенченко, консультантка з комунікацій Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України Ольга Осадча та доктор філософії у галузі публічного управління та адміністрування Світлана Коваленко.

📌За результатами успішного завершення програми слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації. Навчання стало важливим кроком у зміцненні спроможності представників органів державної влади та місцевого самоврядування ефективно протидіяти дезінформації, забезпечувати інформаційну стійкість громад та комунікувати процеси європейської інтеграції України.