Новини за 14 березня 2007р.

14 березня 2007 р.

Понад сорок питань було розглянуто під час чергового виїзного зонального семінару «Територіальна громада – первинний суб’єкт місцевого самоврядування» що пройшов в м. Носівці для 100 сільських, селищних, міських (міст районного значення) голів Бобровицького, Козелецького, Ніжинського та Носівського районів. Найбільш хвилюючими для голів виявилися питання земельних та фінансових відносини, забезпечення законності і правопорядку в територіальних громадах.

В семінарі прийняли участь голова Носівської райдержадмінстрації Микола Андрієнко, голова районної ради Ольга Самокіш та директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Володимир Бойко.

Голова районної ради Ольга Самокіш ознайомила слухачів з соціально-економічним розвитком Носівського району.

Начальник головного фінансового управління облдержадміністрації Валерій Дудко дав характеристику бюджетної системи з наголосом на місцеві фінанси.

Показники соціально-економічного розвитку регіону, представники якого прийняли участь у семінарі, за підсумками 2006 року, перспективи на 2007 рік, проблеми підприємництва — розглянув заступник начальника головного управління економіки облдержадміністрації Юрій Сухомлин.

На планах та заходах щодо соціального захисту населення зупинився заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Іван Богуш.

Дотримання законності та забезпечення правопорядоку в територіальній громаді, заходи щодо зниження рівня злочинності в районі, про це поінформував начальник управління громадської безпеки управління МВС України в Чернігівській області Сергій Шульга.

***

Актуальні питання розвитку сучасної інфраструктури від якої залежить життєдіяльність територіальної громади розглядатимуться під час семінару «Повноваження органів місцевого самоврядування щодо розвитку інфраструктури територіальних громад» що розпочався сьогодні в Центрі для селищних, міських (міст районного значення) голів.

Керівники органів місцевого самоврядування обговорюватимуть широке коло питань відносно повноважень органів місцевого самоврядування щодо організації діяльності житлово-комунального господарства, забудови та благоустрою населених пунктів, транспорту і зв’язку тощо.

Відбудуться круглі столи на яких будуть розглядатися наступні напрями «Повноваження органів місцевого самоврядування в галузі транспорту і зв’язку. Основні напрями забезпечення безпечної роботи транспорту», «Протидія корупції в органах державного управління та місцевого самоврядуванн», «Повноваження органів місцевого самоврядування в галузі охорони здоров’я, освіти і культури».

Час оприлюднення з 14 березня

Вик.: Михеєнко О.А.

конт. тел.: (8-04622)7-43-12