Новини за 15 червня 2007р.

15 червня 2007 р.

   &nbsp  39 бухгалтерів сільських рад завершили навчання в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. В ході другої сесії слухачі розглянули питання бухгалтерського обліку та звітності в органах місцевого самоврядування, дотримання законності під час реалізації своїх посадових обов’язків. Мали можливість в ході практичних занять ознайомитися з українським діловим мовленням, зокрема мовленевим етикетом посадових осіб місцевого самоврядування. Зважаючи на зовнішньополітичний курс нашої держави не залишилося поза увагою таке питання як Європейська та Євроатлантична інтеграція України: стратегія, тактика та перспективи. Саме на цю тему по завершенню навчання бухгалтери отримали комплекти матеріалів, які поповнять бібліотеки населених пунктів області.

***

Прес-анонс

   &nbsp  На наступному тижні в Центрі навчатимуться:

18 – 22 червня 2007 року — резерв кадрів на посади начальників відділів організаційно-кадрової роботи апаратів райдержадміністрацій, міських рад (міст обласного значення) за професійною програмою підвищення кваліфікації (перша сесія);

19 – 21 червня 2007 року — керівники та спеціалісти з кадрових питань структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій» за програмою тематичного короткотермінового семінару „Персональний менеджмент. Запобігання проявам корупції на державній службі”.

Час оприлюднення з 15 червня

Вик.: Михеєнко О.А.

конт. тел.: (8-04622)7-43-12