Новини за 5 лютого 2008р.

05 лютого 2008 р.

       «На цьому семінарі присутні представники майже всіх районних і міських управлінь праці та соціального захисту населення області, а це є свідченням того що питання правового регулювання призначення соціальних допомог за сучасних умов набули значної актуальності» — зазначив начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Микола Уложенко, відкриваючи триденний семінар «Правові аспекти призначення соціальних допомог», який розпочався сьогодні в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для спеціалістів адресних соціальних виплат районних і міських управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських та районних рад. М. Уложенко підкреслив, що ці спеціалісти працюють з найбільш соціально найуразливішими категоріями населення і це покладає на представників держави особливу відповідальність.
      Триденне навчання передбачає розгляд найбільш хвилюючих питань якими опікуються спеціалісти управлінь праці та соціального захисту населення. Серед них: впровадження в місцевих органах праці та соціального захисту населення єдиної технології прийому громадян які звертаються за допомогою, порядок проходження та оформлення особових справ через центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, ведення особових рахунків отримувачів усіх видів соціальної допомоги. Аналізуватиметься система контрою з питань цільового використання бюджетних коштів, передбачених для надання населенню всіх видів державних допомог та субсидій.
      Під час навчання в Центрі слухачі матимуть можливість прийняти участі круглому столі на тему: «Причини та умови, що призводять до порушення антикорупційного законодавства та заходи з їх усунення» за участі представників облдержадміністрації та правоохоронних органів. Також передбачається проведення заняття під назвою: «Українська революція 1917-1921 років і Чернігівщина: подвиг Героїв Крут» (з демонстрацією фільму «Лист без конверта») під час якого виступить з доповіддю доцент Чернігівського державного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка, кандидат історичних наук Тамара Демченко.

      Час оприлюднення з 5 лютого 2008 року
      Виконавець: Михеєнко О.А.
      конт. тел.: (8-04622)77-43-12