МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ ТА ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ДАНИХ

48 учасників службовців місцевого самоврядування з 20 територіальних громад області 29 – 30 серпня 2023 р. взяли участь у семінарі «Інноваційні інструменти візуалізації та управління даними в роботі органів місцевого самоврядування», який провів Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації. Його програма розроблена для працівників профільних структурних підрозділів органів місцевого самоврядування. Мета –підвищення їхній професійний рівень у володіння засобами обробки та представлення інформації.
Навчання відкрилося в День пом’яті захисників України – на його початку слухачі вшанували пам’ять полеглих.
Проводив заняття Денис Губашов – експерт у галузі управління даними та інноваційних підходів до аналізу та візуалізації. Він підкреслив важливість візуалізації даних у роботі службовців, адже вони – публічні люди, які повинні вміти не лише обробляти інформацію, але й доносити її до громадян. А 50% інформації люди сприймають очима.
Під час занять учасники ознайомилися з основами роботи з даними, їхніми типами, ключовими поняттями. Зокрема, йшлося про помилки, які можуть виникати під час роботи з даними, алгоритми роботи з даними. Також експерт звернув увагу на інструменти, які можна використовувати під час роботи з даними, зокрема, можливості Ексель: він показав таблиця у різних форматах обробки даних. Окремо Деніс Губашов показав як можна використати сервіс Проззоро для роботи з данними – тобто приховані можливості системи.
Центр дякує усім учасникам за активну участь у навчанні. Для отримання додаткової інформації та можливості брати участь у майбутніх семінарах, будь ласка, звертайтеся до нашого закладу за контактами, наведеними на офіційних веб-ресурсах
.